Ти можеш краще

Як заохотити дитину до навчання

Батьківські маніпуляції

Поради по вихованню дітей. Ш.Амонашвілі

Мульт про добро (позитивчик)

Дитяча агресія.

Дорослим про дітей. Вчимо дитину читати

Вірте у своїх дітей

Папа

Наші діти

Батьки очима дітей

Маленький "індюкатор" або про що говорять діти

Дитяча уява здивує будь-кого. Маленькі допитливі чомучки начебто живуть у тому ж світі, що й дорослі, але часто описують його так, що не кожен здоровань здогадається, про що йдеться.

Відеоролик з дитячими спробами описати "деякий" предмет під назвою "Маленький індюкатор або що це таке?", розміщений у мережі YouTube користувачем ChildSecret2013, за кілька діб переглянули близько півмільйона вдячних глядачів.

Творці відео вирішили провести експеримент: показали дітям новий винахід, про який багато дорослих ще не знають. Діти намагалися якомога точніше описати цікавий та досі небачений предмет. Дорослим же залишається лиш довіритися дитячій фантазії й спробувати вгадати, про що говорять малюки.

Що мають на увазі діти, коли описують предмет, як: "він настільки електричний, як скат", "по-моєму, це цеглина", "її небезпечно їсти – а чому?", "це винайшли шпіони", "у нього є маленький індюкатор", "я малюю шедеври, і якби в мене не було б пензликів, мені б допомогла ця штука", "швидший, аніж супергоночна бджола". Багата і сильна, творча уява дітей вражає своїм розмахом і здатна спантеличити кого завгодно.

Серед версій, які запропонували коментатори, на першому місці - телефон. Дехто припускає, що мова йде про планшет або фотоапарат, інші вважають, що діти описують пилосос. Найкращим коментарем, що отримав понад 40 лайків, стало припущення: "Ясно що це - кнопчата електрошпигунська цегла з можливістю прикрашання..."

Творці відео покищо тримають інтригу, не поспішаючи розкривати таємницю технічної розробки, оснащеної однією лиш "дитячою інструкцією". Натомість анонсується продовження кумедного "інструктування".

Хороші оцінки у школі...

Мами просто чекають нас

Підготовка до школи. Смійтеся на здоров’я!

Соціальна реклама. Діти бачать і повторюють

Соціальна реклама. Уроки для батьків

Відеопритча "Діалог"

Відеопритча "Наші діти"

Відеопритча "Посмішка"

Золоті цитати про дітей

Молитва про дітей