ДІВЧИНКА І ЛИСЕНЯ

Одним чудовим осіннім ранком на лісовій стежині дівчинка помітила лисичку. Вона не злякалася звіра і підійшла до нього. Так починається найдивовижніша історія їхньої дружби. Завдяки своєму новому другу, дівчинка відкриває для себе таємничий світ дикої природи. На дитину чекають неймовірні пригоди, які змінять її життя.

МРІЙНИК

Далекі від взаємопорозуміння батько і дочка поступово знаходять спільну мову завдяки меті, яка об'єднала їх - спробі вилікувати зламану ногу скакового коня Сонадора ...

ТІМ ТАЛЕР АБО ПРОДАНИЙ СМІХ

Юний Тім — володар дзвінкого, заразливого сміху. Саме цим він і привертає до себе увагу дивного пана, який запропонував йому продати свій сміх в обмін на можливість вигравати будь-яке парі. Але чи принесе угода щастя хлопчикові і хто допоможе йому повернути втрачений сміх? Адже умови договору повинні зберігатися в суворій таємниці.

Зіронька на Землі

Перегляд
Перегляд

       

Ішан Аваст- маленький хлопчик , що страждає дислексією , через яку йому дуже складно дається навчання . Вчителі вважають його розумово відсталим , а батьки думають , що він лише шукає відмовки , щоб нічого не робити. Він давно звик до самотності , оскільки у нього ніколи не було друзів . Після чергового провалу іспитів , Ішана переводять у школу- інтернат , але й тут він продовжує відчувати себе нікому не потрібним . Через деякий час його єдиним другом стає вчитель з малювання Рам Нікум , якому вдалося розпізнати захворювання хлопця . Саме він допомагає Ішану навчитися жити новим життям ... 

ЧУДО

Малюк на ім’я Август має звичайне життя, як і всі його однолітки. Єдине, чим він відрізняється від інших дітей, так це зовнішністю. Август в свої юні роки був змушений перенести 27 операцій на обличчі, оскільки має рідкісне генетичне захворювання. Але це не заважає хлопчику насолоджуватися усіма радощами життя.

ПОМСТА ПУХНАСТИХ

Амбіційний бізнесмен Ден Сандерс приступає до здійснення грандіозного проекту: він хоче розбити місто прямо посеред Орегонської пустелі. Спокій і краса цих місць безжально порушується шумом екскаваторів і вантажівок. Та Сандерсу це не зійде з рук! На захист природи встають звірі – пухнасті, зубасті й пазуристі. Їхня помста не знає пощади!

ПРИГОДИ ПАДДІНГТОНА

 У пошуках будинку кумедний ведмедик з Перу перебирається в Лондон. А куди ще, якщо тільки там можна, наприклад, стати справжнім джентльменом. Всі його документи - це бірка "Будь ласка, подивіться на цього ведмедика. Дякую" і кумедний червоний капелюх. Вже на вокзалі "Паддінгтон" йому щастить зустріти сім'ю Браунів, де розмовляюче ведмежа відразу ж підкорило. 

Теплий хліб

Перегляд
Перегляд
Про те, як сільський хлопчик Філька образив коня. Цей дурний вчинок порушує природний порядок речей і приносить неприємності всім жителям дерев - замість літа настає зима. І тільки добро може все повернути на своє місце

Знайди мене

Перегляд
Перегляд

Як часто ми не помічаємо  близьких ...

Поліанна

Перегляд
Перегляд

      Фильм «Полианна» представляет собой экранизацию американской повести Элинер Портер. После смерти родителей 11-летнюю девочку Полианну забрала к себе ее тетя Поли, известная своим суровым характером. Из атмосферы родительской любви Полианна переселилась в мир строгих правил и запретов. Но она не сдавалась! Отец научил девочку простой и забавной игре - уметь радоваться жизни при любых обстоятельствах. Всегда веселая Полианна раздражала своим оптимизмом не только свою тетю, но и других жителей унылого городка, которые считали, что им нечему радоваться. Вскоре все они познакомились с необычной игрой Полианны и их жизнь стала меняться! Но однажды с Полианной случилось несчастье, казалось не оставляющее надежды на лучшее... Сможет ли она преодолеть навалившуюся беду и сохранить радость в своем сердце?